Gerekli Bir Aciklama

84955327Merhaba,

?Merhaba? diyerek başlıyorum çünkü birazdan okuyacaklarınız, daha önce yazılarımı hasbelkader okumuş yada düzenli olarak okuyan sizlere bir mesaj niteliğinde olacak.

Yazı yazmayı gerçekten çok seviyorum ve benim için çok önemli bir terapi. İnternet üzerinde birçok farklı platformda yazılarım, farklı entegrasyonlar ve kaynaklar sayesinde dağılmakta.

Ancak, son zamanlarda yazdığım bir yazı diğerlerinden çok daha farklı mecralarda ve çok daha fazla yorumla karşıma çıktı.

Beni yakinen tanıyan, tanımayan, sosyal çevrem ya da iş çevremden bir çok kişi tarafından olumsuz olmamakla birlikte bu yazı hakkında yorumlar aldım.

Hatta ilginçtir, yazının başlığı ve içinde geçen bir kelime yüzünden, arama motorlarından eskiye oranla blog siteme çok daha fazla ziyaretçi yönlenir oldu :)

Bu yazının adı şuydu: ?Bir orospuya aşık oldum?

Başlıktan belli olacağı gibi, yazının içeriği, bir erkeğin kendi ağzından bir hayat kadınına olan aşkını anlatmaktaydı. Ancak, sanırım yazı çok başarılı olmuş olacak ki, baştan aşağı kurgu olan yazı okuyanlar tarafından gerçek bir hikaye olarak anlaşılmış.

Açık ve net olarak belirtmem gerekir k,i bu yazı tüm kelimelerine varana dek HAYAL ÜRÜNÜDÜR.

Bundan sonra, bu tür karışıklıklara mahal vermemek adına HAYAL ÜRÜNÜ olan tüm yazılarımı ?AAB Hayal Ürünüdür? kategorisi altında toplayacağım.

Merak içinde olan tüm sevgili dostların bilgisine sunulur. :)

Sevgiler,

AAB

Leave a Reply